Satysfakcja z życia   zarobkowej, postrzegane  jest przez pryzmat  wyników  na stanowisku pracy.

Satysfakcja z życia zarobkowej, postrzegane jest przez pryzmat wyników na stanowisku pracy.

Młodsi ludzie, są przekonani, że po ukończeniu edukacji robota jest na wyciągnięcie ręki, nic bardziej mylnego . Owszem zatrudnienie jest , ale dla wykwalifikowanych w w danej specjalizacji albo dla młodych za niewygórowaną płacę. Czasy , kiedy dochodzenie do wiedzy było gwarantem znalezienia wysokiego wynagrodzenia, minęły , pracodawcy nie potrzebują pracowników posiadających wiedzę teoretyczną, ale wyróżniających się cechami charakteru, która przyczyni się wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, przebojowość to cechy zauważane przez pracodawców , zatrudnienie dla takich rozpoczynających karierę silnych psychicznie ludzi czeka . WymaganiaPolaków , co do wymiaru wynagrodzenia za wykonane zadania podnoszą się, obywatele chcą osiągać wyższe dochody, bo ich ambicje są większe, chcą więcej mieć i zabezpieczyć swoim domownikom dobre życie. 

Satysfakcja z pracy jest ważne , bycie cenionym od pracodawcy także, połączenie tych czynników z zadowalającą pensją postrzegane jest za sukces zawodowy . Wyjazd z kraju w poszukiwaniu pracy jest ciągle postrzegana , jako jedna z alternatyw , jednak czym człowiek starszy , tym człowiek częściej myśli o pozostaniu w kraju . Zajęcie, które pozwala może zapewnić dla siebie i bliskich mieszkanie oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla niektórych . 

dejtingsajter datingsida.xyz

Stanowiska takie jak przedsiębiorca , stwarzają możliwość osiągnąć dużych dochody , ale praca taka łączą się z nienormowanym czasem pracy , życiem w stresie i przymusem sprostania coraz większym wymaganiom . Traktowanie obowiązków zawodowych, jak do przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niezadowalające dla pracownika ,  ale również dla pracodawcy , nieprzynosząca zadowolenia praca to zniechęcony podwładny,  który jest mniej wydajny , jest wiecznie wyczerpany i zestresowany .