Jak planować i przygotowywać się do uroczystości ślubnej?

Wesele to szczególne chwile do których przygotowywać się trzeba na bardzo długo przed dniem rozpoczęcia. Jeśli oczekujemy by dzień ślubu był wyjątkowy a wszystko było przygotowane do granic możliwości, pierwsze przygotowania do tego dnia zacznijmy nawet na dwanaście miesięcy przed tym niezapomnianym dniem.

Dwanaście miesięcy przed dniem ślubu

Narok przed tym wyjątkowym dniem należy usiąść i wstępnie zapisać konkretny miesiąc ślubu. Para młoda powinna też spisać hipotetyczną liczbę gości na naszym ślubie, a także wstępnie przejrzeć strony sal weselnych i restauracji. Niekiedy to najlepszy czas na rezerwacje. W dobrych restauracjach miejsce na wesele trzeba rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed ślubem powinniśmy ustalić konkretny dzień uroczystości ślubnej, łącznie z godziną. W tym czasie obowiązkowo należy zarezerwować salę na wesele albo restaurację. Jeżeli wybieramy ślub w kościele, w tym okresie musimy również udać się do księdza i zapisać na obowiązkowe nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo z tego powodu to jest idealny czas.

Na trzy miesiące przed ślubem i weselem trzeba zacząć zbierać obowiązkowe dokumenty. To czas, w którym wypada znaleźć świadków na ślub i upewnić się, że się zgadzają. To idealny czas na poinformowanie szefów firm, w których państwo młodzi pracują. To właściwy czas na otrzymanie zgody na długi urlop nie tylko na dzień ślubu ale i na okres podróży poślubnej.

pennis vergrößern tabletten

Dwa miesiące przed uroczystością ślubną powinno się wysłać zaproszenia do gości, ustalić menu w restauracji. To właściwy czas na zamówienie kwiatów i zamówienie dekoracji pojazdu ślubnego.

Miesiąc przed uroczystością ślubu musimy super udany.